Jauns lapā

Studiju iespējas.


Ierakstot googles tantē, šos magiskos vārdus "studiju iespējas" neko prātīgu nespēju sameklēt. Kāpēc prātīgu? Jā rezultātos ir sameklējami visi sakaistie universitāšu, augstskolu un citu mācību iestāžu oficiālie teksti, kāpēc NAV tādu ierakstu, ko ir veidojuši paši studenti, skolēni, lektori, pensionāri, mazbērni, utt.

Gribējās ar šo ierakstu pateikt tikai to, ka studēt gribējošiem ir jāsniedz ieskats studijās, nevis jāraksta sausi vārdi par programmām, kas ir pieejamas. Es kā studēt gribošs, sākotnēji izvēlētos studiju iespējas, kur students ir uzņemts kā students, nevis kārtējā iestāde, kur kāds uzdot jautājumu un gaida, kad kāds pacels rociņu un atbildēs uz to. Comme on, tas nav students un tās nav studijas. Man besij ārā tas, ka visur ir viss pareizi! Pirms nāk kur mācīties uzdot jautājumu, kas papildus mācībām tiek piedāvāts studiju iestādē.

Novēlu Jums sameklēt studiju vienu nevis vietu aiz galda.


Jauns blogos
Nu tad tā.

Ļoti žēl, ka šis projekts tā nīkuļo, kautgan doma visam šim bija skaista. :)

 Nu un par pārējo. Nu jau kā pus mēnesis ir paskrējis, kad sācies jaunais mācību gads skolās, ar to arī visus apsveicu :D. Pašlaik jau daudz maz viss ir sakārtojies un vairs nav tādas... lasīt

 
Šodien ir tā diena, kad ir sācies atvaļinājums.

Tā kā no 1.augusta darbojos 12.vidusskolā kā informātikas laborants, tad beidzoties mācību gadam visa skola tiek laista pelnītā atpūta, ko vēl arī dēvē par atvaļinājumu. :) Īstenībā šis ir pirmais pēc daudziem gadiem.

Ceru, ka arī Jūs esat starp tiem laimīgajiem, kas bauda saules... lasīt

Beidzot tiku līdz hokim.
Darba vieta.
Sveicienam Agri ievārījuma dienā!
Pievienot komentāru
Komentārs
Autors
Aizsardzības funkcija
3 + 3 =
Pēdējie komentāri