Jauns lapā

Sveiciens profesionālajos svētkos.


Šodien ir tā diena, kad mazi, vidēji lieli un jau lieli iet vai nu uz bērnudārzu vai skolu vai kādu augstāku izglītības iestādi. Nu ko, lai šiem zinātkāriem cilvēciņiem labas sekmes un viņu vecākiem labas algas.

Un protams neaizmirstam par mūsu jaukajiem skolotājiem, pedagofiem, lektoriem un citiem, kam patīk pamocīt bērnus. :) Arī Jums veiksmi mācību gadu iesākot un turpinot. Tātas sveicieni Skolotājiem, pedagogiem, lektoriem, dekāniem, direktoriem, ...

Gribēju izdalīt vēl vien grupu. Sveicieni tiem jauniešiem un jaunietēm, kas ir pabeiguši studijas, kā kvalificēti pedagogi, bet līdz skolai nav nonākuši. Viņi diemžēl nav izjutuši 1.septembra ziedu klēpjus, viņus neviens nesveic 1.septembrī, tāpēc to darīšu es. Sveiciens Jums 1.septembra svētkos.


Jauns blogos
Nu tad tā.

Ļoti žēl, ka šis projekts tā nīkuļo, kautgan doma visam šim bija skaista. :)

 Nu un par pārējo. Nu jau kā pus mēnesis ir paskrējis, kad sācies jaunais mācību gads skolās, ar to arī visus apsveicu :D. Pašlaik jau daudz maz viss ir sakārtojies un vairs nav tādas... lasīt

 
Šodien ir tā diena, kad ir sācies atvaļinājums.

Tā kā no 1.augusta darbojos 12.vidusskolā kā informātikas laborants, tad beidzoties mācību gadam visa skola tiek laista pelnītā atpūta, ko vēl arī dēvē par atvaļinājumu. :) Īstenībā šis ir pirmais pēc daudziem gadiem.

Ceru, ka arī Jūs esat starp tiem laimīgajiem, kas bauda saules... lasīt

Beidzot tiku līdz hokim.
Darba vieta.
Sveicienam Agri ievārījuma dienā!
Pievienot komentāru
Komentārs
Autors
Aizsardzības funkcija
9 + 3 =
Pēdējie komentāri