Jauns lapā

Nākošā tikšanās 24.janvārī


Atgādinu, ka nākošā tikšanās sakarā ar absolventu vakaru ir 24.janvāris 2009.gada. Aicinu visus interesentus tajā piedalīties, jo laika līdz vakaramir atlicis ĻOTI daudz. Vajag pasteigties.

P.s.
Jāpadomā vēl arī par tikšanās vietu. Vai paliek Malta vai varam to noorganizēt Rēzeknē vai kur citur, kur tajā var piedalīties vairāk interesentu.


Tātad - piedāvājums ir sekojošs! Sestdien, 24. janvārī, plkst. 13 00 tiekamies pie bijušā kinoteātra (tagad tur ir bērnu un jauniešu interešu centrs). Ir sarunāts, ka mēs tiekam iekšā - tā ka būs siltums un, cerams, mušas ar nekodīs ;) Ja laiks un vieta ir slikts - dodiet ziņu! Pamainīsim! Varbūt :P
Ievietoja Agris 21.01.2009 09:54:41
es jau pakomentēju vienu ierakstu par šo tēmu. Bet nu domājams, ka uz vietas tad jau izlemsim un varbūt tikšanos var noorganizēt mazliet ātrāk teiksim uz kādiem 11.00?
Ievietoja Persix 21.01.2009 11:17:01
Tātad. Viss ir palicis pa vecam, tas nozīmē, ka laiks ir 13.00 un vieta ir "bērnu un jauniešu interešu centrs"
Ievietoja Persix 22.01.2009 19:19:35
Jauns blogos
Nu tad tā.

Ļoti žēl, ka šis projekts tā nīkuļo, kautgan doma visam šim bija skaista. :)

 Nu un par pārējo. Nu jau kā pus mēnesis ir paskrējis, kad sācies jaunais mācību gads skolās, ar to arī visus apsveicu :D. Pašlaik jau daudz maz viss ir sakārtojies un vairs nav tādas... lasīt

 
Šodien ir tā diena, kad ir sācies atvaļinājums.

Tā kā no 1.augusta darbojos 12.vidusskolā kā informātikas laborants, tad beidzoties mācību gadam visa skola tiek laista pelnītā atpūta, ko vēl arī dēvē par atvaļinājumu. :) Īstenībā šis ir pirmais pēc daudziem gadiem.

Ceru, ka arī Jūs esat starp tiem laimīgajiem, kas bauda saules... lasīt

Beidzot tiku līdz hokim.
Darba vieta.
Sveicienam Agri ievārījuma dienā!
Pievienot komentāru
Komentārs
Autors
Aizsardzības funkcija
1 + 3 =
Pēdējie komentāri