Šodien ir tā diena, kad mazi, vidēji lieli un jau lieli iet vai nu uz bērnudārzu vai skolu vai kādu augstāku izglītības iestādi. Nu ko, lai šiem zinātkāriem cilvēciņiem labas sekmes un viņu vecākiem labas algas.
Ierakstot googles tantē, šos magiskos vārdus "studiju iespējas" neko prātīgu nespēju sameklēt. Kāpēc prātīgu? Jā rezultātos ir sameklējami visi sakaistie universitāšu, augstskolu un citu mācību iestāžu oficiālie teksti, kāpēc NAV tādu ierakstu, ko ir veidojuši paši studenti, skolēni, lektori, pensionāri, mazbērni, utt.
Ir radusies kautkāda neviltota doma pastāstīt savu pieredzi vai redzējumu, ko tad var iesākt pēc vidusskolas beigšanas. Vēl jo vairāk, kad pašlaik ir tāds nevisai labvēlīgs stāvoklis Latvijā.
Kautā vēl nav jūtams, bet manuprāt ir tāda lieta, ka sācies pavasaris. Tam līdzi nāk viss tas, kas ir sakrājies mūsos pa ziemu. Jau visnotaļ gribas vasaru un jo vairāk izpeldēties kādā ūdens tvertnē, lai noskalojas viss kas ir sakrājies. :)
Atgādinu, ka nākošā tikšanās sakarā ar absolventu vakaru ir 24.janvāris 2009.gada. Aicinu visus interesentus tajā piedalīties, jo laika līdz vakaramir atlicis ĻOTI daudz. Vajag pasteigties.